Ražotājs: DELL
Modelis: C2722DE
EAN: 0884116383529
DELL C2722DE. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 8 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Monitori Dell C2722DE (210-AYLV) - OReol.eu | €475.00 |
|
eltek.lv |
DELL C2722DE (210-AYLV) | €475.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2560 x 1440 |
| Atbalstītie video režīmi | 480i, 480p, 576i, 720p, 1080i, 1080p |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 6 ms |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Pikseļu blīvums | 108,79 pikseļu collā |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 90 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 56 - 76 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68,5 cm |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| Number of USB Type-B Upstream portu skaits | 1 |
| Number of USB Type-C Upstream portu skaits | 2 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| USB barošana līdz | 90 W |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| AC (jauda) in | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Kāju krāsa | Sudrabs |
| Bez smagajiem metāliem | Hg (dzīvsudraba) |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 10 W |
| Megapikseļi | 5 MP |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 21 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| LED indikatori | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort, USB Type-A - USB Type-B adapters, USB Type-C - USB Type-C |
| Ātrās startēšanas gids | |
| DisplayPort kabeļa garums | 1,8 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 612,3 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 230 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 565,6 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,8 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,2 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,39 cm |
| Augstums (bez statīva) | 42,5 cm |
| Svars (bez statīva) | 5,74 kg |
| Slīpās malas platums (sānu) | 7,8 mm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 7,8 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 5,2 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 12,6 kg |
| USB kabeļa garums | 1,8 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 23 kWh |
| Enerģija patēriņš | 22,8 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 210 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 5000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 5000 - 12192 m |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, RoHS |
| Nesatur | PVC/BFR |
| Papildus informācija | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |