Ražotājs: DELL
Modelis: DELL-E2216HV
EAN: 5397063744466
DELL E Series E2216HV ir neaizmirstams Full HD datorskrāns ar 21,5 collu izmēru, kas ir ideāls biznesa videi. Skārienjūtīgās izvēlnes un 16:9 attiecība nodrošina skaidrus un asus vizuālos efektus, un ātrs 5ms atbildes laiks nodrošina neskaidru un bezkavējīgu attēlu pāreju. Skārienjūtīgajam ekrānam ir horizontāla skatīšanās leņķis līdz 170 grādiem un vertikāls skatīšanās leņķis līdz 160 grādiem, tāpēc vizuālā informācija ir skaidri redzama no dažādām pozīcijām.
Šim monitoram ir TN paneļa tips, LED fona apgaismojums un šajā datora monitorā ir 200 cd / m² parastais spilgtums, kas nodrošina dzīvīgus un precīzus krāsu atveidojumus ar 85% krāsu gamu. Tas arī ir ar 1000: 1 tipisku kontrasta attiecību, kas nodrošina dziļas melnas un gaišas balto krāsas uzlabotu smalku detaļu atveidošanu.
DELL E Series E2216HV ir plakans ekrāns ar VESA stiprinājuma saskarni 100 x 100 mm un piegādā ar VGA kabeli, kas ir 1,5 m garš un tam ir DDC / CI funkcija, lai kontrolētu un sazinātos ar datoru. Attiecībā uz enerģijas patēriņu, šim monitoram ir iekšēja pārējo sadales veids, ar maksimālo enerģijas patēriņu 24 W, bet vidēji patērē tikai 12,9 W, tāpēc tas ir ekonomisks risinājums darba vietā. Tas arī ir atbilstīgs VESA EDID, CECP un TCO enerģijas efektivitātes sertifikātiem un tam ir Energy Star reitinga.
Lietošanas ērtības nodrošināšanai DELL E Series E2216HV ir OSD (On-Screen Display) ar vairākiem valodas variantiem un plug-and-play iespējām. Lai nodrošinātu drošību, monitoram ir Kensington kabeļa slotiņš un tas ir svarīgi nelielā telpā.
Šim datora monitoram ir svars 3,63 kg ar statīvu un platums 512,2 mm, augstums 396,7 mm un dziļums 180 mm. Tas tiek piegādāts ar AC strāvas kabeli un VGA kabeli.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | TN |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 200 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 170 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,248 x 0,248 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 83 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 56 - 76 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 47,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 26,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, pa diognāli | 54,7 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 54,7 cm |
| Atbalsta HDR | |
| DDC / CI | |
| Krāsu gamma | 85 % |
| 3D saderība | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| AC (jauda) in | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | VESA EDID, CECP, TCO |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Šarnīrs | |
| Grozīšana | |
| Slīpuma leņķis | -5 - 21 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) valodas | Vienkāršota ķīniešu valoda, Vācu, Angļu, Spāņu, Franču, Japāņu, Portugāļu, Krievu valoda |
| Plug and Play | |
| LED indikatori | Jauda |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, VGA |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 512,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 180 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 396,7 mm |
| Svars (ar statīvu) | 3,63 kg |
| Platums (bez statīva) | 51,2 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,05 cm |
| Augstums (bez statīva) | 30,4 cm |
| Svars (bez statīva) | 2,83 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 131,1 mm |
| Iepakojuma dziļums | 572 mm |
| Iepakojuma augstums | 364 mm |
| Iepakojuma svars | 4,3 kg |
| VGA kabeļa garums | 1,5 m |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | D |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 13 kWh |
| Enerģija patēriņš | 12,9 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 24 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 18,2 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 1 A |
| Barošanas avota tips | Iekšējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 5000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 5000 - 12192 m |
| Papildus informācija | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, EPEAT Bronze, ENERGY STAR |