Ražotājs: DELL
Modelis: P1917S
EAN: 0884116230748
DELL P Series P1917S. Displeja diagonāle: 48,3 cm (19"), Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 1024 pikseļi, HD veids: SXGA, Ekrāna tehnoloģija: LCD. Ekrāns: LED. Displeja virsma: Plakans, Atbildes laiks: 8 ms, Projektora formātu attiecība: 5:4, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 48,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1280 x 1024 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 5:4 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | SXGA |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Displeja virsma | Plakans |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Atbalstītie video režīmi | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Mērījumu attiecība | 5:4 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 4000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 6 ms |
| SmartResponse | 6 ms |
| Pikseļa iestatne | 0,293 x 0,293 mm |
| Pikseļu blīvums | 86 pikseļu collā |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 81 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 56 - 76 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 37,5 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 30 cm |
| Skata laukuma izmērs, pa diognāli | 48 cm |
| Atbalsta HDR | Nē |
| Krāsu gamma | 84 % |
| 3D saderība | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Nē |
| Low Blue Light tehnoloģija | Jā |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-B |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | Nē |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | Jā |
| Sertifikācija | RoHS |
| Atbilstības inustriālie standarti | TCO |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Šarnīrs | Jā |
| Pagrieziena leņķis | 90 - 90 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 21 ° |
| Plug and Play | Jā |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort, USB, VGA |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 405,6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 180 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 499,3 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,7 kg |
| Platums (bez statīva) | 405,6 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 50,3 mm |
| Augstums (bez statīva) | 334,3 mm |
| Svars (bez statīva) | 2,6 kg |
| Slīpās malas platums (sānu) | 1,54 cm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 1,69 cm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 1,76 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 389,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 452,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 167,9 mm |
| Iepakojuma svars | 6,61 kg |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | Nē |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | D |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | Nav pieejams |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 11 kWh |
| Enerģija patēriņš | 11 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,2 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 35 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,2 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 13 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ieejas strāva | 1.5 A |
| Barošanas avota tips | Iekšējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 5000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 12192 m |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LED |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| Thin Client | |
| Plāno klientu uzstādīta | Nē |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |