Ražotājs: DELL
Modelis: DELL-S2719DC
EAN: 5397184092347
DELL S2719DC. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 8 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
DELL S Series S2719DC 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliä Quad HD LCD Hopea | €565.76 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (maks.) | 600 cd/m² |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Atbalstītie video režīmi | 480p, 576p, 720p, 1080p, 2160p |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 8000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 5 ms |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Pikseļu blīvums | 109 pikseļu collā |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 140 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 48 - 75 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Skata laukuma izmērs, pa diognāli | 68,5 cm |
| Atbalsta HDR | Jā |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Displeja rāmja tehnoloģija | InfinityEdge |
| 3D saderība | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | Jā |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | Jā |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| DVI pieslēgvieta | Nē |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Audio ieeja | Nē |
| Audio izeja | Jā |
| Austiņu izeja | Nē |
| HDCP | Jā |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Kāju krāsa | Sudrabs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | TCO, RoHS |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| Kabeļa saslēga slots | Nē |
| Augsta koriģēšana | Nē |
| Slīpuma leņķis | -5 - 21 ° |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| LED indikatori | Jauda |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC, USB Veids-C |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Manuāls | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 610,9 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 157,6 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 452,7 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5,16 kg |
| Platums (bez statīva) | 610,9 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 29 mm |
| Augstums (bez statīva) | 354,1 mm |
| Slīpās malas platums (sānu) | 7,1 mm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 7,1 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 8 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 511 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 442,5 mm |
| Iepakojuma svars | 10,9 kg |
| Iepakojuma materiāli | Gofrētais kartons, Paper molded pulp, Polietilēntereftalāta (PET), Zema blīvuma polietilēns (LDPE) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 24 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 35 kWh |
| Enerģija patēriņš | 23,8 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 130 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 21,46 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas strāva | 1.8 A |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 40 kWh |
| Papildus informācija | |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Integrēts TV tūneris | Nē |
| Dell E-Value kods | S2719DC |
| Iepakojuma tilpummasa | 7,9 kg |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | A |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 5000 m |
| Ne-operacionālais augstums | 5000 - 12192 m |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Dati par otrreizējo pārstrādi | |
| Rievotā kartona daudzums iepakojumā | 2,85 kg |
| Zema blīvuma polietilēna (LDPE) daudzums vienā iepakojumā | 25 g |
| Papīra celulozes daudzums iepakojumā | 520 g |
| Polietilēna tereftalāta (PET) saturs iepakojumā | 15 g |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 68,8 cm |
| Paletes garums | 109,8 cm |
| Paletes svars | 127 kg |
| Paletes apjoms | 127 kg |
| Kārtas uz paletes | 2 pcs |
| Daudzums kārtā | 6 pcs |
| Daudzums uz paletes | 12 pcs |
| Maksimālais sakrauto kastu skaits | 2 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |