Ražotājs: EIZO
Modelis: CG319X
EAN: 4995047053088
EIZO ColorEdge CG319X. Displeja diagonāle: 79 cm (31.1"), Ekrāna izšķirtspēja: 4096 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K DCI, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 9 ms, Projektora formātu attiecība: 17:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Мониторы Eizo ColorEdge CG319X - OReol.eu | €4893.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 79 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 4096 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 17:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K DCI |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 9 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Mērījumu attiecība | 17:9 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,17 x 0,17 mm |
| Pikseļu blīvums | 149 pikseļu collā |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 69,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 36,8 cm |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| 3D saderība | |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 3 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| HDCP | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Grafiskais dizains |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 15,4 cm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 35 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 735 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 290 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 588 mm |
| Svars (ar statīvu) | 12,4 kg |
| Platums (bez statīva) | 735 mm |
| Augstums (bez statīva) | 434 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 55 kWh |
| Enerģija patēriņš | 54,6 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 140 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Papildus informācija | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |