Ražotājs: EIZO
Modelis: FDS1903-ABK
EAN: 4995047053965
EIZO DuraVision FDS1903-ABK. Displeja diagonāle: 48,3 cm (19"), Ekrāna izšķirtspēja: 1280 x 1024 pikseļi, HD veids: SXGA, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 10 ms, Projektora formātu attiecība: 5:4, Skata leņķis, horizontāli: 170°, Skata leņķis, vertikāli: 160°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
EIZO 19" DuraVision LED Black | €696.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 48,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1280 x 1024 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 5:4 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | SXGA |
| Paneļa veids | TN |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 10 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 170 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 160 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,294 x 0,294 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 15 - 68 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 50 - 61 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 37,6 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 30,1 cm |
| 3D saderība | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Nē |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| DVI pieslēgvieta | Nē |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio ieeja | Nē |
| Austiņu izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | Jā |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE, CB, cTUVus, FCC-A, CAN ICES-3 (A), VCCI-A, RCM, RoHS, WEEE |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 1 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 10 cm |
| Šarnīrs | Jā |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 90 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | -35 - 35 ° |
| Slīpuma leņķis | 0 - 30 ° |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| Skaits OSD valodu | 9 |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 405 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 205 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 506,5 mm |
| Platums (bez statīva) | 405 mm |
| Svars (bez statīva) | 5,9 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,4 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 23 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 2,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Papildus informācija | |
| Analogo signālu komutācijas sistēma | NTSC, PAL, SECAM |