Ražotājs: EIZO
Modelis: S2134-BK
EAN: 4995047065494
EIZO FlexScan S2134. Displeja diagonāle: 54,1 cm (21.3"), Ekrāna izšķirtspēja: 1600 x 1200 pikseļi, HD veids: UXGA, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 6 ms, Projektora formātu attiecība: 4:3, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Nē |
| Component video sinhronizācija | Separate sync |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | Jā |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,1 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1600 x 1200 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 4:3 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | UXGA |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 500 cd/m² |
| Atbildes laiks | 6 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1280 x 1024 (SXGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1024 x 768 (XGA), 640 x 480 (VGA) |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1800:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,27 x 0,27 mm |
| Pikseļu blīvums | 94 pikseļu collā |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 43,2 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 32,4 cm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 31 - 76 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 59 - 61 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 54 cm |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-B |
| Number of USB Type-B Upstream portu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | Nē |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izeja | Nē |
| HDCP | Jā |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Birojs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (including ISO 9241-307), RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, VCCI-B, EPA ENERGY STAR, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 8,2 cm |
| Šarnīrs | Jā |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 90 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | -70 - 90 ° |
| Slīpuma leņķis | 0 - 40 ° |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| On Screen Display (OSD) valodas | Vācu, Angļu, Spāņu, Franču, Itālijas, Zviedru valoda |
| Skaits OSD valodu | 6 |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DVI, USB Type-A - USB Type-B adapters, VGA |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 465 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 208,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 453 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 465 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 64 mm |
| Augstums (bez statīva) | 361 mm |
| Svars (bez statīva) | 5,1 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | C |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | Nav pieejams |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 10 kWh |
| Enerģija patēriņš | 13 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 42 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |