Ražotājs: Gigabyte
Modelis: 20VM0-GS55UBH-1EKR
EAN: 4719331826390
Gigabyte S55U. Displeja diagonāle: 138,7 cm (54.6"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 2K Ultra HD, Atbildes laiks: 2 ms, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Gigabyte S55U 138,7 cm (54.6") 3840 x 2160 pikseļi 2K Ultra HD Melns | €673.73 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync tips | FreeSync Premium |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| HBR3 atbalsts | |
| Virtuālais asistents | Google Assistant |
| Smart režīmi | Filma, Mūzika, Sporta, Standarts |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 138,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| HD veids | 2K Ultra HD |
| Paneļa veids | VA |
| Fona apgaismojuma veids | Tiešais LED |
| Displeja spilgtums (maks.) | 1500 cd/m² |
| Displeja spilgtums (parastais) | 500 cd/m² |
| Atbildes laiks | 2 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 5000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,315 x 0,315 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 121 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 68 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Virsmas cietība | 3H |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 96 % |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 140 % |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Iebūvēts audio dekoders | DTS-HD, Dolby Atmos |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 300 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Savienojamība | |
| Number of USB Type-B Upstream portu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 4 |
| HDMI versija | 2.0/2.1 |
| Austiņu izeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 1232 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 309 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 749 mm |
| Svars (ar statīvu) | 18,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 123,2 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 9,8 cm |
| Augstums (bez statīva) | 71,7 cm |
| Svars (bez statīva) | 16,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1366 mm |
| Iepakojuma dziļums | 169 mm |
| Iepakojuma augstums | 855 mm |
| Iepakojuma svars | 25,3 kg |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 83 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |