Ražotājs: HP
Modelis: Z7Y57AA#ABB
EAN: 0190781396475
HP OMEN by HP Pantalla OMEN by 25 ir 24,5 collu monitoris, kas ir izcili piemērots spēļu pasaulē. Ar Full HD izšķirtspēju, LED apgaismojumu un 1 ms atbildes laiku tas nodrošina skaidrus un vienmērīgus attēlus ar minimālu kustību izplūdumu. 16:9 attiecība ir ideāli piemērota platā ekrāna spēlēm, un TN paneļa tips nodrošina ātru atjaunošanas biežumu un lielisku krāsu precizitāti.
Monitors ir aprīkots ar diviem HDMI portiem un vienu DisplayPort, kas ļauj viegli pievienot vairākus ierīces, kā arī iebūvētu USB mezglu ar trim USB-A apakšstrāvas portiem, kas nodrošina lielāku ērtību. Ar VESA Adaptive Sync atbalstu un AMD FreeSync tehnoloģiju HP OMEN by HP Pantalla OMEN by 25 novērš attēla raupjumu un slīdēšanu un nodrošina nevainojamu spēļu pieredzi.
Monitors ir izstrādāts, ņemot vērā arī ergonomiku, tam ir slīpuma pielāgošana līdz 23 grādiem un kabeļa slēgšanas atveres palaidnīca, kas nodrošina lielāku drošību. Ar svaru 4,6 kg un izmēriem 569 x 407,9 x 227,5 mm (ar statīvu) tas ir kompakts un viegli uzstādāms uz galda.
HP OMEN by HP Pantalla OMEN by 25 ir arī videi draudzīgi, tajā ietilpst ENERGY STAR sertificēšana, dzīvsudraba bez LED apgaismojuma, zemā halogēna materiāli un citi ilgtspējīgas izmantošanas risinājumi, kas to padara par enerģijas taupīšanas un videi draudzīgu izvēli spēlētājiem.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
HP OMEN by HP Pantalla OMEN by 25 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pikseļi Full HD LED Melns | €170.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| HP segments | Mājas |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 62,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | TN |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 10000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,283 x 0,283 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 54,4 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 30,3 cm |
| 3D saderība | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 3 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Audio izeja | |
| HDCP | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE; ICES; VCCI; FCC; C-Tick; CB; TUV-GS; ISO-9241-307; cTUVus; TUV LBL; CCC; CEL; BSMI; KCC; Australia MEPS; E-standby; PSB; ISC; Microsoft WHQL Certification (Windows 10, Windows 8.1 and Windows 7); SmartWay Transport Partnership - NA only |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI, DisplayPort, USB |
| Manuāls | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 569 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 227,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 407,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 56,9 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 6,28 cm |
| Augstums (bez statīva) | 34,6 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,55 kg |
| Ergonomika | |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -5 - 23 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Plug and Play | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | Nav pieejams |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 23 kWh |
| Enerģija patēriņš | 30 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 40 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Gada enerģijas patēriņš | 35,3 kWh |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 70 % |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LED |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | A |
| Thin Client | |
| Plāno klientu uzstādīta | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Ilgtspējīgas tehnoloģijas un materiāli | Mercury-free LED backlighting; Arsenic-Free Display Glass; Low Halogen |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |