Ražotājs: HP
Modelis: 1JS08AT
EAN: 0190781775843
HP Z24i G2. Displeja diagonāle: 61 cm (24"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1200 pikseļi, HD veids: WUXGA, Ekrāna tehnoloģija: LED. Ekrāns: LED. Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:10, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 61 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | WUXGA |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA), 720 x 480, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 10000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,27 x 0,27 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 60 - 75 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 30 - 94 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 51,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 32,4 cm |
| 3D saderība | |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| HP segments | Bizness |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| HDCP | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 15 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 22 ° |
| Plug and Play | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort, USB Type-A - USB Type-B adapters |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 538,8 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 205 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 463 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 53,2 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 4,68 cm |
| Augstums (bez statīva) | 35,1 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,7 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 21 kWh |
| Enerģija patēriņš | 25 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LED |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Integrēts TV tūneris | |
| Thin Client | |
| Plāno klientu uzstādīta | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |