Ražotājs: Lenovo
Modelis: 66C3GAC1EU
EAN: 0195348253932
Lenovo G27q-20. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LCD, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| NVIDIA G-SYNC tisp | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync tips | FreeSync Premium |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | W-LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 3000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 3 ms |
| Pikseļu blīvums | 109 pikseļu collā |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 61,3 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 36,8 cm |
| Atbalsta HDR | |
| Krāsu dziļums | 10 bit |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Audio ieeja | |
| Audio izeja | |
| Austiņu izeja | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Noliecami | |
| Slīpuma leņķis | -5 - 22 ° |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Raven Black |
| Informācija par iepakojumu | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort |
| DisplayPort kabeļa garums | 1,8 m |
| Iepakojuma platums | 868 mm |
| Iepakojuma dziļums | 159 mm |
| Iepakojuma augstums | 478 mm |
| Iepakojuma svars | 8,55 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 32 kWh |
| Enerģija patēriņš | 32 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 52 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 631,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 260 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 393,2 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,24 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,3 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,11 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36.8 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,98 kg |
| Slīpās malas platums (sānu) | 1,7 mm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 1,7 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 2,29 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |