Ražotājs: Lenovo
Modelis: 62A6RAT3EU
EAN: 0195235918494
Lenovo ThinkVision Creator Extreme. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 6 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 620 cd/m² |
| Atbildes laiks | 6 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1100:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 3000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 4 ms |
| Pikseļa iestatne | 0,155 x 0,155 mm |
| Pikseļu blīvums | 163 pikseļu collā |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR) 1000, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 100 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| Number of USB Type-B Upstream portu skaits | 1 |
| Number of USB Type-C Upstream portu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB barošana līdz | 100 W |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Audio izeja | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CCC RoHS TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 13,5 cm |
| Šarnīrs | Jā |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 35 ° |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 593,8 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 234,1 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 613,1 mm |
| Svars (ar statīvu) | 10,8 kg |
| Platums (bez statīva) | 613,1 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 53,7 mm |
| Augstums (bez statīva) | 359,7 mm |
| Svars (bez statīva) | 6,55 kg |
| Slīpās malas platums (sānu) | 2 mm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 2 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 1,6 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 758 mm |
| Iepakojuma dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma augstums | 493 mm |
| Iepakojuma svars | 13,5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 70 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 270 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 47/63 Hz |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |