Ražotājs: Lenovo
Modelis: 62CEGAT3EU
EAN: 0195713831628
Lenovo ThinkVision E29w-20. Displeja diagonāle: 73,7 cm (29"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1080 pikseļi, HD veids: UltraWide Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 6 ms, Projektora formātu attiecība: 21:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Monitorius Lenovo ThinkVision E29w-20 (62CEGAT3EU) | €271.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 73,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | UltraWide Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | W-LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 6 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 3000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 90 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 4 ms |
| Pikseļa iestatne | 0,263 x 0,263 mm |
| Pikseļu blīvums | 96 pikseļu collā |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 67,3 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 28,4 cm |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 99 % |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | Jā |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Audio izeja | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | Jā |
| Sertifikācija | ENERGY STAR, CCC, TCO 8.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS (EU 2002/95/EC), Tier 1, TÜV, Windows Certification |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 6 W |
| Iebūvēts mikrofons | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 15,5 cm |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | 0 - 360 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 22 ° |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| HDMI kabeļa garums | 1,8 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 688,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 220 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 688,4 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 47,5 mm |
| Augstums (bez statīva) | 320 mm |
| Svars (bez statīva) | 4,4 kg |
| Slīpās malas platums (sānu) | 1,8 mm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 1,8 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 2,64 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 395 mm |
| Iepakojuma dziļums | 796 mm |
| Iepakojuma augstums | 155 mm |
| Iepakojuma svars | 8,5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | D |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 15 kWh |
| Enerģija patēriņš | 36 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 45 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |