Ražotājs: Lenovo
Modelis: 62B1GAT2UK
EAN: 0195348053075
Lenovo ThinkVision T27h-2L. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 6 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo ThinkVision T27h-2L monitori 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseļi Quad HD LED Melns | €333.82 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Fona apgaismojuma veids | W-LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 6 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2560 x 1440 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 3000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 4 ms |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Pikseļu blīvums | 109 pikseļu collā |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| Number of USB Type-C Upstream portu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| USB barošana līdz | 75 W |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Audio izeja | |
| Austiņu izeja | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Raven Black |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | TÜV Rheinland Eye Comfort, Eyesafe Display Certification |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13,5 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -45 - 45 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 35 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, USB Type C - USB Type A, USB Type-C - USB Type-C |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 614 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 208 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 564,4 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 614 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 46,7 mm |
| Augstums (bez statīva) | 369,1 mm |
| Svars (bez statīva) | 5,09 kg |
| Slīpās malas platums (sānu) | 2 mm |
| Slīpās malas platums (augšā) | 2 mm |
| Slīpās malas platums (apakšā) | 2,39 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 480 mm |
| Iepakojuma dziļums | 694 mm |
| Iepakojuma augstums | 163 mm |
| Iepakojuma svars | 9,75 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 23 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 122 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Silver, RoHS, TCO |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |