LG 27BQ65UB monitori 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LED Melns
Ražotājs: LG
Modelis: 27BQ65UB-B
EAN: 0195174066218
LG 27BQ65UB. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Veikals Nosaukums Cena
www.topbiz.fr
www.topbiz.fr
LG 27BQ65UB 27" LED 4K Ultra HD 5 ms Noir €385.57
eltek.lv
eltek.lv
ecomp.lt
ecomp.lt
LG 27BQ65UB computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black €392.71
www.pc21.fr
www.pc21.fr
LG 27BQ65UB monitori 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LED Melns €393.70
www.sotel.de
www.sotel.de
arvutitark.ee
arvutitark.ee
LG 27BQ65UB monitori 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LED Melns €397.10
LG 27BQ65UB monitori 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LED Melns €404.04
Atsauksmes par produktu no mūsu lietotājiem
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
Loading chart...
Informācija par produktu
Darbības rādītāji
NVIDIA G-SYNC
AMD FreeSync
Tehnoloģija mirgošanas novēršanai
Displejs
Displeja diagonāle 68,6 cm
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160 pikseļi
Projektora formātu attiecība 16:9
Ekrāna tehnoloģija LED
Skārienjūtīgais ekrāns
HD veids 4K Ultra HD
Paneļa veids IPS
Displeja spilgtums (parastais) 300 cd/m²
Atbildes laiks 5 ms
Ekrāna forma Plakana virsma
Kontrasta attiecība (tipiskā) 1000:1
Skata leņķis, horizontāli 178 °
Skata leņķis, vertikāli 178 °
Displeja krāsu skaits 1,07 miljardi krāsu
Pikseļa iestatne 0,155 x 0,155 mm
Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) 68 cm
Atbalsta HDR
High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija High Dynamic Range 10 (HDR10)
RGB krāsu telpa DCI-P3
Krāsu gamma 95 %
Savienojamība
Iebūvēts USB mezgls
USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits 2
USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits 1
USB barošanas padeve
USB barošana līdz 90 W
HDMI
HDMI pieslēgvietu skaits 1
HDMI versija 2.0
DisplayPorts daudzums 1
DisplayPort versija 1.4
Austiņu izeja
HDCP
HDCP versija 2.2
Dizains
Tirgus pozicionēšana Birojs
Produkta krāsa Melns
Multimediji
Iebūvēti skaļruņi
Iebūvēto kameru
Skaļruņu skaits 2
RMS nominālā jauda 6 W
Ergonomika
VESA stiprinājums
VESA-wall mounting system saderīgs 100 x 100 mm
Augsta koriģēšana
Augstuma regulēšana 15 cm
Šarnīrs
Slīpuma leņķis -5 - 25 °
On Screen Display (OSD)
Iepakojuma saturs
Statīvs komplektā
Pievienoti kabeļi AC, USB
Svars&dimensijas
Platums (ar statīvu) 613,5 mm
Dziļums (ar statīvu) 234,9 mm
Augstums (ar statīvu) 545,7 mm
Svars (ar statīvu) 7,9 kg
Platums (bez statīva) 613,5 mm
Dziļums (bez statīva) 63 mm
Augstums (bez statīva) 363,5 mm
Svars (bez statīva) 5,2 kg
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma platums 695 mm
Iepakojuma dziļums 197 mm
Iepakojuma augstums 549 mm
Iepakojuma svars 10,3 kg
Enerģijas pārvaldība
Energoefektivitātes klase (SDR) F
Energoefektivitātes klase (HDR) G
Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās 25 kWh
Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās 38 kWh
Enerģija patēriņš 40 W
Strāvas patēriņš (maks) 140 W
Jaudas patēriņš (off) 0,3 W
Maiņstrāvas ievades spriegums 100 - 230 V