Modelis: 27BQ65UB-B
EAN: 0195174066218
LG 27BQ65UB. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.alternate.es |
LG 27BQ65UB monitori 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LED Melns | €354.00 |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Nē |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | Jā |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,155 x 0,155 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68 cm |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 95 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB barošanas padeve | Jā |
| USB barošana līdz | 90 W |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izeja | Jā |
| HDCP | Jā |
| HDCP versija | 2.2 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Birojs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 6 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 15 cm |
| Šarnīrs | Jā |
| Slīpuma leņķis | -5 - 25 ° |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC, USB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 234,9 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 545,7 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7,9 kg |
| Platums (bez statīva) | 613,5 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 63 mm |
| Augstums (bez statīva) | 363,5 mm |
| Svars (bez statīva) | 5,2 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 695 mm |
| Iepakojuma dziļums | 197 mm |
| Iepakojuma augstums | 549 mm |
| Iepakojuma svars | 10,3 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 25 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 38 kWh |
| Enerģija patēriņš | 40 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 140 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 230 V |