Ražotājs: LG
Modelis: 27QN880P-B
EAN: 8806091984579
LG 27QN880P-B. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
LG Ergo 27QN880P-B - LED-Monitor - 68.58 cm (27") | €233.66 |
|
hiq24.de |
LG Electronics 27QN880P-B (68.58 cm(27 Zoll), schwarz | €319.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 65,6 cm |
| Virsmas cietība | 3H |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 99 % |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| RMS nominālā jauda | 5 W |
| Savienojamība | |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izeja | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | HDMI, Jauda, USB |
| HDMI kabeļa garums | 1,8 m |
| Strāvas kabeļa garums | 1,8 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 404,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 613 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,7 kg |
| Platums (bez statīva) | 613,5 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 45,4 mm |
| Augstums (bez statīva) | 363,5 mm |
| Svars (bez statīva) | 4,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 690 mm |
| Iepakojuma dziļums | 172 mm |
| Iepakojuma augstums | 531 mm |
| Iepakojuma svars | 11,5 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| USB kabeļa garums | 1,8 m |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Šarnīrs | Jā |
| Pagrieziena leņķis | -280 - 280 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | -25 - 25 ° |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 28 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 38 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 130 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Barošanas avota tips | Ārējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |