Ražotājs: LG
Modelis: 29UC97C-B
EAN: 0719192198197
LG 29UC97C. Displeja diagonāle: 73,7 cm (29"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED. Ekrāns: LED. Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 21:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. USB mezgla versija: 2.0. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG 29UC97C 73,7 cm (29") 2560 x 1080 pikseļi Full HD LED Melns | €499.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 73,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Liekts |
| Mērījumu attiecība | 21:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Pikseļa iestatne | 0,283 x 0,283 mm |
| DDC / CI | |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 99 % |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 14 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Šarnīrs | |
| Grozīšana | |
| Slīpuma leņķis | -5 - 15 ° |
| Plug and Play | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Savienojamība | |
| USB mezgla versija | 2.0 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izejas | 1 |
| HDCP | |
| Thunderbolt ports quantity | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 700,9 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 225,6 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 420,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,2 kg |
| Platums (bez statīva) | 70,1 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 9,9 cm |
| Augstums (bez statīva) | 31,6 cm |
| Svars (bez statīva) | 5,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 758 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 414 mm |
| Iepakojuma svars | 8,2 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 50 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 1,2 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LED |
| Integrēts TV tūneris | |
| Spilgtums | 300 cd/m² |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |