Ražotājs: LG
Modelis: 31HN713D
EAN: 8806091090492
LG 31HN713D. Displeja diagonāle: 78,7 cm (31"), Ekrāna izšķirtspēja: 4200 x 2800 pikseļi, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 3:2, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 78,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 4200 x 2800 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 3:2 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 1080 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1500:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Krāsu dziļums | 10 bit |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 97 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 3 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Medicīnisks |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 11 cm |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -15 - 15 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 15 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort, USB |
| Strāvas adapteris komplektā | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 704,7 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 280 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 662,6 mm |
| Svars (ar statīvu) | 14 kg |
| Platums (bez statīva) | 70,5 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 8,32 cm |
| Augstums (bez statīva) | 50 cm |
| Svars (bez statīva) | 10,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 978 mm |
| Iepakojuma dziļums | 277 mm |
| Iepakojuma augstums | 628 mm |
| Iepakojuma svars | 21,5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 180 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |