Ražotājs: LG
Modelis: 32UQ85X-W.AEU
EAN: 8806091661067
LG 32UQ85X-W. Displeja diagonāle: 80 cm (31.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
LG 32UQ85X-W monitori 80 cm (31.5") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD Balts | €806.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 80 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 2000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,182 x 0,182 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 80 cm |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | Jā |
| AMD FreeSync tips | FreeSync |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | Jā |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| Number of USB Type-C Upstream portu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB barošanas padeve | Jā |
| USB barošana līdz | 90 W |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Austiņu izeja | Jā |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Balts |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | Jā |
| Izgaismots statīvs | Nē |
| Kāju krāsa | Sudrabs |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 714,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 239,3 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 597,8 mm |
| Platums (bez statīva) | 714,5 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 44,6 mm |
| Augstums (bez statīva) | 420,3 mm |
| Svars (bez statīva) | 5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 821 mm |
| Iepakojuma dziļums | 213 mm |
| Iepakojuma augstums | 507 mm |
| Iepakojuma svars | 10,7 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 33 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 67 kWh |
| Enerģija patēriņš | 162 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| AC adaptera izejas spriegums | 19.5 V |
| Barošanas avota tips | Ārējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ergonomika | |
| Slīpuma leņķis | -20 - 20 ° |
| On Screen Display (OSD) | Jā |
| Skaits OSD valodu | 16 |