Ražotājs: LG
Modelis: 34GN850-B
EAN: 8806091607966
LG 34GN850-B monitoris ir 86,4 cm (34") platuma ierīce, kas piedāvā izcilu attēla kvalitāti un plašu skatu leņķi. Ar 3440 x 1440 pikseļu izšķirtspēju un 21:9 mērījumu attiecību, šis UltraWide Quad HD monitors ļauj izbaudīt detalizētus attēlus un plašu redzējumu. Tehnoloģijas, piemēram, IPS paneļa veids un 1,073 miljardu krāsu skaits, nodrošina augstu krāsu precizitāti un dzīvīgumu attēlos. Ātrs 1 ms atbildes laiks un maksimālais atjauninājuma ātrums 160 Hz ļauj baudīt vienmērīgu attēlu atjaunošanu un samazina trokšņus. Slīpuma regulēšanas un augstuma pielāgošanas funkcijas ļauj pielāgot monitora pozīciju un leņķi, lai nodrošinātu ērtu skatīšanos. Papildus tam, monitoris ir aprīkots ar vairākām pieslēgvieta iespējām, tostarp HDMI un DisplayPort, un ir saderīgs ar VESA stiprinājuma sistēmu. LG 34GN850-B monitoris ir piemērots gan ikdienas lietošanai, gan arī spēļu pieredzes uzlabošanai.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 86,4 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | UltraWide Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Displeja virsma | Plakans |
| Ekrāna forma | Liekts |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3440 x 1440 |
| Mērījumu attiecība | 21:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 160 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Krāsu gamma | 98 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-B |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Kāju krāsa | Melns/Sarkans |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 11 cm |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| LED indikatori | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 819,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 312,2 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 464,1 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7,6 kg |
| Platums (bez statīva) | 81,9 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 10,4 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,2 cm |
| Svars (bez statīva) | 5,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 979 mm |
| Iepakojuma dziļums | 245 mm |
| Iepakojuma augstums | 521 mm |
| Iepakojuma svars | 11,5 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 36 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 63 kWh |
| Enerģija patēriņš | 72 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |