Modelis: 34WN780-B
EAN: 0195174002919
LG 34WN780-B ir 86.4 cm (34") liels datora monitors ar Ultrawide Quad HD LED displeju, kas piedāvā apbrīnojamu vizuālo pieredzi gan darbam, gan atpūtai. Tā augstā izšķirtspēja - 3440 x 1440 pikseļi - nodrošina katru detaļu precīzi un skaidri, kas padara to ideālu dizaina un radošām uzdevumos.
Ar ātro 5 ms atbildes laiku un 75 Hz atjaunināšanas ātrumu, LG 34WN780-B monitors attēlo ātri kustīgus attēlus ar nevainojamu skaidrību un plūdumu, kas padara to ideālu gan spēlēm, gan filmu skatīšanai ar daudz kustībām.
Šis monitors ir aprīkots ar High Dynamic Range (HDR)10 tehnoloģiju, kas uzlabo spilgtumu un kontrastu, savukārt 99% sRGB pārklājums nodrošina dzīvas un reālistiskas krāsas. Iebūvētie 14W skaļruņi nodrošina izcilu audio kvalitāti bez papildus skaļruņiem.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
m79.lv |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 86,4 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | UltraWide Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izeja | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 14 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| On Screen Display (OSD) | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 816,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 406,4 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 612,4 mm |
| Svars (ar statīvu) | 10,8 kg |
| Platums (bez statīva) | 81,7 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 4,55 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,5 cm |
| Svars (bez statīva) | 6,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 940 mm |
| Iepakojuma dziļums | 268 mm |
| Iepakojuma augstums | 516 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 37 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 49 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |