Ražotājs: MSI
Modelis: G321Q
EAN: 4711377000208
MSI G321Q. Displeja diagonāle: 80 cm (31.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Wide Quad HD, Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
MSI Monitor G321Q 31.5 inch IPS FLAT/LED/WQHD/170Hz | €250.40 |
|
eltek.lv |
Monitor MSI G321Q | €292.68 |
|
oreol.eu |
Monitori MSI G321Q - OReol.eu | €295.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Jā |
| AMD FreeSync | Nē |
| NVIDIA G-SYNC tisp | G-SYNC Compatible |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 80 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Wide Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2560 x 1440 |
| Atbalstītie video režīmi | 1440p |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1200:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 100000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 170 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,272 x 0,272 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 72,6 - 245,5 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 48 - 170 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 69,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 39,3 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 80 cm |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 93 % |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 123 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2a |
| Austiņu izeja | Nē |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | Jā |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | Nē |
| Šarnīrs | Nē |
| Grozīšana | Nē |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 716,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 249,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 503,4 mm |
| Platums (bez statīva) | 716,2 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 62 mm |
| Augstums (bez statīva) | 428,5 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 970 mm |
| Iepakojuma dziļums | 162 mm |
| Iepakojuma augstums | 530 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 33 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 51 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 3.42 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 19 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |