Ražotājs: MSI
Modelis: OPTIX MPG321URDE QD
EAN: 0824142240625
MSI MPG321URDE QD. Displeja diagonāle: 81,3 cm (32"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 2.0. VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
MSI TFT 81.28m (32"") GAMING MPG342URDE QD 2xHDMI+DP+USB-C | €991.04 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 100000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 180 - 317 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 47 - 144 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 70,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 39,9 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 81,3 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range (HDR) 600 |
| Krāsu dziļums | 10 bit |
| Ekrāna izvērses frekvence | 4719072794651 |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 2.0 |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-B, USB Veids-C |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| Number of USB Type-B Upstream portu skaits | 3 |
| Number of USB Type-C Upstream portu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 6 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| AC (jauda) in | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | |
| Kāju krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 10 cm |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | Audio (3.5mm), DisplayPort, HDMI, USB |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 727,1 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 251,8 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 482,2 mm |
| Svars (ar statīvu) | 10,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 72,7 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 7,07 cm |
| Augstums (bez statīva) | 43,2 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 990 mm |
| Iepakojuma dziļums | 196 mm |
| Iepakojuma augstums | 575 mm |
| Iepakojuma svars | 14,1 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |