Ražotājs: MSI
Modelis: PRO MP242DE
EAN: 4719072752781
MSI Pro MP242DE. Displeja diagonāle: 60,5 cm (23.8"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync tips | FreeSync |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 60,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 100000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,275 x 0,275 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 29,6 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 52,7 cm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 30 - 100 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 47 - 77 Hz |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Austiņu izeja | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -8 - 20 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 539,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 219,7 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 405,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 3,3 kg |
| Platums (bez statīva) | 54 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 4,8 cm |
| Augstums (bez statīva) | 32,3 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 635 mm |
| Iepakojuma dziļums | 164 mm |
| Iepakojuma augstums | 425 mm |
| Iepakojuma svars | 4,9 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Barošanas avota tips | Ārējs |