Ražotājs: MSI
Modelis: PRO MP341CQW
EAN: 0824142295311
MSI Pro MP341CQW. Displeja diagonāle: 86,4 cm (34"), Ekrāna izšķirtspēja: 3440 x 1440 pikseļi, HD veids: UltraWide Quad HD, Projektora formātu attiecība: 21:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
MSI 34" LED - PRO MP341CQW | €299.95 |
|
www.topbiz.fr |
MSI Pro MP341CQW 34" UltraWide Quad HD Blanc | €337.42 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 86,4 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | UltraWide Quad HD |
| Paneļa veids | VA |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna forma | Liekts |
| Ekrāna izliekuma pakāpe | 1500R |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3440 x 1440 |
| Mērījumu attiecība | 21:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 100 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,232 x 0,232 mm |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 79,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,4 cm |
| Krāsu dziļums | 10 bit |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 116,25 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Jā |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | Jā |
| Low Blue Light tehnoloģija | Jā |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| DVI pieslēgvieta | Jā |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2a |
| Audio ieeja | Jā |
| Austiņu izeja | Jā |
| Austiņu izejas | 1 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Balts |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Slīpuma leņķis | -3,5 - 21,5 ° |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 809,3 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 237 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 469,5 mm |
| Svars (ar statīvu) | 7,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 980 mm |
| Iepakojuma dziļums | 187 mm |
| Iepakojuma augstums | 490 mm |
| Iepakojuma svars | 10,3 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |