Modelis: LF32TU870VRXEN
EAN: 8592978335298
Šis monitors ir viegls un ar iepakojuma svaru 10,6 kg, pakas dziļumu 544 mm, pakas augstumu 192 mm un pakas plataumu 810 mm. Bez statīva tas sver 5,5 kg, bet ar statīvu - 8,1 kg.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.tet.lv |
Monitors Samsung LF32TU870VRXEN 32" | €486.00 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | VA |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 2500:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 100000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1 miljardi krāsu |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Krāsu gamma | 87,2 % |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99,9 % |
| Adobe RGB pārklājums | 85 % |
| Quantum punktu krāsu tehnoloģija | |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Spēles režīms | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Thunderbolt 3 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns, Zils, Pelēks |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13,5 cm |
| Slīpuma leņķis | -7 - 13 ° |
| Attēls attēlā | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Black eQualizer funkcija | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 716,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 226 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 610 mm |
| Svars (ar statīvu) | 8,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 71,6 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,29 cm |
| Augstums (bez statīva) | 42 cm |
| Svars (bez statīva) | 5,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 810 mm |
| Iepakojuma dziļums | 544 mm |
| Iepakojuma augstums | 192 mm |
| Iepakojuma svars | 10,6 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 39 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 59 kWh |
| Enerģija patēriņš | 39 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |