Modelis: LS27A60PUUUXEN
EAN: 8806092195950
Samsung LS27A60PUUUXEN datora monitors ir ideāls risinājums tiem, kas prasa augstas kvalitātes vizuālos attēlus savai profesionālajai vai personiskajai lietošanai. Ar 68,6 cm (27 ") displeja diagonāli un Quad HD izšķirtspēju 2560 x 1440 pikseļos, šis monitors nodrošina asus un dzīvus attēlus ar lielisku detalizēšanu. IPS paneļa tehnoloģija nodrošina plašu skatīšanās leņķi gan horizontāli, gan vertikāli ar 178 °, nodrošinot vienmērīgas krāsas un spilgtu attēlu.
Šis monitors atbilst TUV sertifikācijas un Energy Star iestatījumiem. Tas ir melnā krāsā un ir enerģijas efektivitātes klases (SDR) E un (HDR) G produkts, izmantojot 1000 stundu laikā tikai 21 kWh enerģijas patēriņu (SDR). Produktam ir AC (jauda) iekšējais barošanas avots un patēriņa līmenis 21W (tipiskais), 0.3W (izslēgts) un 0.5W (gaidstāvēšanas režīmā).
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Atbildes laiks (ātri) | 5 ms |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Spēles režīms | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| USB barošana līdz | 90 W |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| AC (jauda) in | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | TÜV |
| Atbilstības inustriālie standarti | Energy Star |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | -2 - 25 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Slīpuma leņķis | -2 - 25 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI, USB Veids-C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 615,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 196,4 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 551,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,7 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,5 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 4,27 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36.8 cm |
| Svars (bez statīva) | 4,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 722 mm |
| Iepakojuma dziļums | 432 mm |
| Iepakojuma augstums | 189 mm |
| Iepakojuma svars | 9,5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 21 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 32 kWh |
| Enerģija patēriņš | 21 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas avota tips | Iekšējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |