Modelis: LS27R350FHU
EAN: 8806090191121
Šim monitoram ir 1000:1 kontrasta attiecība un 72% krāsu gamma, kas nodrošina godīgu attēla kvalitāti. Mega Contrast dinamiskās kontrasta koeficienta nosaukums turklāt garantē jums vēl lielāku vizuālo spēku. 5 ms atbildes laiks un maksimālais atsvaidzināšanas ātrums - 75 Hz nodrošina jums vientuļo un neskarto attēlu kvalitāti.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.tet.lv |
Monitors Samsung LS27R350FHUXEN 27" | €171.00 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 29,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75 mm |
| Slīpuma leņķis | -2 - 22 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Savienojamība | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 611,7 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 250,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 463 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4.5 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,2 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5,13 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 715 mm |
| Iepakojuma dziļums | 190 mm |
| Iepakojuma augstums | 455 mm |
| Iepakojuma svars | 6 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 22 kWh |
| Enerģija patēriņš | 22 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 25 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 1 - 80 % |