Modelis: LC27G55TQBUXEN
EAN: 8806094651317
Samsung Odyssey C27G55TQBU ir 27 collu datora monitors ar 2560 x 1440 pikseļu izšķirtspēju un plašo Quad HD formātu, kas nodrošina skaidru un skaidru attēlu. VA paneļa tehnoloģija, apvienota ar LED tehnoloģiju, nodrošina lielisku attēla kvalitāti, savukārt izliektā ekrāna dizains uzlabo skatīšanās pieredzi. Monitors maksimālo atjaunināšanas ātrumu ar 144Hz nodrošina skaidru attēlošanu un ļauj baudīt ārkārtīgi dinamiskus spēles un filmas lietotņu attēlus.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
datatronic.fi |
Samsung Odyssey C27G55TQBU 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliä Wide Quad HD LED Musta | €259.90 |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Jā |
| AMD FreeSync tips | FreeSync Premium |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | Jā |
| Spēles režīms | Nē |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| HD veids | Wide Quad HD |
| Paneļa veids | VA |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Liekts |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 2500:1 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega DCR |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 144 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68 cm |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Nē |
| DVI pieslēgvieta | Nē |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75 mm |
| Augsta koriģēšana | Nē |
| Šarnīrs | Nē |
| Grozīšana | Nē |
| Slīpuma leņķis | -2 - 18 ° |
| Attēls attēlā | Nē |
| Slīpuma regulēšana | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI |
| Strāvas kabeļa garums | 1,5 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 616,6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 272,6 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 477,4 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,2 kg |
| Platums (bez statīva) | 614,6 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 120 mm |
| Augstums (bez statīva) | 382,8 mm |
| Svars (bez statīva) | 4,1 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 679 mm |
| Iepakojuma dziļums | 438 mm |
| Iepakojuma augstums | 193 mm |
| Iepakojuma svars | 6,1 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 24 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 47 kWh |
| Enerģija patēriņš | 24 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |