Modelis: LS27AG500NU
EAN: 8806092252110
Šis spēļu monitors atbalsta maksimālo atjaunināšanas ātrumu līdz 165Hz, ļaujot spēlēt ar ātru tempu ar minimālu kavēšanos un aizķeršanos. Tas arī piedāvā NVIDIA G-Sync un AMD FreeSync tehnoloģiju, nodrošinot iesaistošu spēļu pieredzi ar plūstošu un asuru brīvu spēli.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.tet.lv |
Monitors Samsung Odyssey G5 LS27AG500NUXEN 27" | €351.00 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1 miljardi krāsu |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| NVIDIA G-SYNC tisp | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync tips | FreeSync Premium |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izeja | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | -2 - 92 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -30 - 30 ° |
| Slīpuma leņķis | -2 - 22 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, DisplayPort |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613,7 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 247 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 570,5 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,4 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 9,15 cm |
| Augstums (bez statīva) | 37,5 cm |
| Svars (bez statīva) | 4,4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 684 mm |
| Iepakojuma dziļums | 467 mm |
| Iepakojuma augstums | 173 mm |
| Iepakojuma svars | 8 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 30 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 50 kWh |
| Enerģija patēriņš | 30 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 48 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |