Modelis: LS27CM500EUXEN
EAN: 8806094938104
Samsung S27CM500EU. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 4 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
datatronic.fi |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | VA |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1 miljardi krāsu |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Spēles režīms | |
| Office 365 atbalsts | |
| Tap View skats | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Tizen |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDCP | |
| HDCP versija | 2.2 |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -2 - 22 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Tālvadības pults | |
| Strāvas kabeļa garums | 1,5 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 615,5 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 193,5 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 455,4 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5 kg |
| Platums (bez statīva) | 615,5 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 41,8 mm |
| Augstums (bez statīva) | 367,9 mm |
| Svars (bez statīva) | 3,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 738 mm |
| Iepakojuma dziļums | 126 mm |
| Iepakojuma augstums | 428 mm |
| Iepakojuma svars | 6,4 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 21 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 32 kWh |
| Enerģija patēriņš | 21 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 50 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |