Ražotājs: Samsung
Modelis: LS27F350FHU
EAN: 0798334306294
Samsung S27F350FHU. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED. Ekrāns: LCD. Atbildes laiks: 4 ms. Kontrasta attiecība: 700:1. Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | PLS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| DDC / CI | |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Ekrāna spilgtums (min.) | 200 cd/m² |
| 3D saderība | |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Spēles režīms | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| VGA (D-Sub) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -1 - 22 ° |
| LED indikatori | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, VGA |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Strāvas kabeļa garums | 1,5 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 626,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 247,7 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 462,4 mm |
| Svars (ar statīvu) | 4,8 kg |
| Platums (bez statīva) | 62,6 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 8,83 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,5 cm |
| Svars (bez statīva) | 4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 700 mm |
| Iepakojuma dziļums | 441 mm |
| Iepakojuma augstums | 165 mm |
| Iepakojuma svars | 6,5 kg |
| Lietotāja rokasgrāmata CD-ROM | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 24 kWh |
| Enerģija patēriņš | 24 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 25 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Papildus informācija | |
| Ekrāns | LCD |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Enerģijas patēriņš (DPMS) | 0,3 W |
| Integrēts TV tūneris | |
| Bez mirgošanas | |
| Kontrasta attiecība | 700:1 |
| ECO režīms | |
| Samsung Eye Saver Mode - acis saudzējošais režīms | |
| Samsung Magic Function | MagicBright, MagicUpscale |
| Thin Client | |
| Plāno klientu uzstādīta | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |