Modelis: LS32BM80PUUXEN
EAN: 8592978427658
Multivides funkcijas uz Samsung S32BM80PUU ietver atbalstu HDR10 Plus, kas nodrošina izcilu kontrastu un krāsu precizitāti spēlēs un filmās, bet 60 Hz augstais atsvaidzēšanas ātrums nodrošina gludu un bezšuvju pieredzi. Šis monitoris ir aprīkots ar Wi-Fi un Bluetooth, lai nodrošinātu ērtu savienojamību, un tam ir virkne interfeisu, ieskaitot HDMI, HDCP un USB 3.2 Gen 1.
Iepakojumā ir HDMI, AC un USB kabeļi. Monitors ir ļoti enerģijas efektīvs (energoefektivitātes klase A līdz G), ar tipisku enerģijas patēriņu 40W un gaidstāvēšanas enerģijas patēriņu 0,5W. Šis monitors ir saderīgs ar Tizen operētājsistēmu un piedāvā zilās gaismas tehnoloģiju un Flirkas tehnoloģiju, lai nodrošinātu acu komfortu ilgstošai lietošanai. Tas viss ir nevainojami iepakots ar 'viedais' poziconēšanu un eleganta rozā un baltā dizaina pārklājumu, kas piemērots jebkuram darba vietām.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
www.alternate.es |
Samsung S32BM80PUU 81,3 cm (32") 3840 x 2160 pikseļi 4K Ultra HD LCD Rozā, Balts | €740.00 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | VA |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1 miljardi krāsu |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 69,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 39,2 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 80 cm |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-C |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 65 W |
| HDMI | |
| HDMI versija | 2.0 |
| Mikro HDMI pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Austiņu izeja | |
| HDCP | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Viedais |
| Produkta krāsa | Rozā, Balts |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrā uzlāde | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Spēles režīms | |
| Strādā ar Samsung Bixby | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Tizen |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI, USB |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 713,4 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 203,8 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 575,2 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,7 kg |
| Platums (bez statīva) | 71,3 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 2,23 cm |
| Augstums (bez statīva) | 41,9 cm |
| Svars (bez statīva) | 4,4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 798 mm |
| Iepakojuma dziļums | 124 mm |
| Iepakojuma augstums | 568 mm |
| Iepakojuma svars | 9,4 kg |
| Ergonomika | |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Slīpuma leņķis | -2 - 15 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 40 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 75 kWh |
| Enerģija patēriņš | 40 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |