Modelis: LS32A600NAUXEN
EAN: 8592978510763
Samsung ViewFinity LS32A600NAUXEN. Displeja diagonāle: 81,3 cm (32"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Wide Quad HD, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
ecomp.lt |
MONITOR LCD 32" S32A600NAU/LS32A600NAUXEN SAMSUNG | €299.84 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | Wide Quad HD |
| Paneļa veids | VA |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 69,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 39,2 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 80 cm |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| RGB krāsu telpa | sRGB |
| Krāsu gamma | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | Nē |
| AMD FreeSync | Jā |
| AMD FreeSync tips | FreeSync |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | Jā |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | Jā |
| USB mezgla versija | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Austiņu izeja | Jā |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Nē |
| Iebūvēto kameru | Nē |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | Jā |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Augsta koriģēšana | Jā |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Šarnīrs | Jā |
| Pagrieziena leņķis | -30 - 30 ° |
| Grozīšana | Jā |
| Šarnīrsavienojums | -2 - 92 ° |
| Slīpuma leņķis | -2 - 25 ° |
| Attēls attēlā | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI, USB |
| Strāvas kabeļa garums | 1,5 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 716,2 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 211,4 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 580,5 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,9 kg |
| Platums (bez statīva) | 716,2 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 41,3 mm |
| Augstums (bez statīva) | 424,7 mm |
| Svars (bez statīva) | 4,8 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 800 mm |
| Iepakojuma dziļums | 511 mm |
| Iepakojuma augstums | 171 mm |
| Iepakojuma svars | 9 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (HDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 32 kWh |
| Energoefektivitātes klase (HDR) 1000 stundās | 54 kWh |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Barošanas avota tips | Iekšējs |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |