Ražotājs: Viewsonic
Modelis: XG251G
EAN: 0766907012958
Viewsonic Elite XG251G. Displeja diagonāle: 62,2 cm (24.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 1 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Viewsonic Elite XG251G tietokoneen litteä näyttö 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 pikseliä Full HD LED Musta | €765.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 62,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 400 cd/m² |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 120000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 360 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,283 x 0,28 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 30 - 250 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 48 - 360 Hz |
| Atbalsta HDR | |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR 400 |
| Virsmas cietība | 3H |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 78 % |
| Adobe RGB pārklājums | 99 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Spēles režīms | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-B |
| Priekšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| Number of USB Type-B Upstream portu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kāju krāsa | Melns |
| Sertifikācija | cTUVus, FCC-B, ICES003, CEC, NRCan, NOM, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, UKCA, BSMI, RCM, GEMS, CCC, China RoHS, China Energy Label |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 12 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | -90 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | -60 - 60 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | DisplayPort, USB Type-A - USB Type-B adapters |
| Strāvas adapteris komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 558 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 248 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 522,7 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,1 kg |
| Platums (bez statīva) | 55,8 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 6,7 cm |
| Augstums (bez statīva) | 35,5 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 663 mm |
| Iepakojuma dziļums | 265 mm |
| Iepakojuma augstums | 500 mm |
| Iepakojuma svars | 10,2 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 30 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 35 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |