Ražotājs: Viewsonic
Modelis: VA1655
EAN: 0766907013795
Viewsonic VA1655. Displeja diagonāle: 40,6 cm (16"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, HD veids: Full HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 7 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Viewsonic VA1655 monitori 40,6 cm (16") 1920 x 1080 pikseļi Full HD LED Melns | €165.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Full HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 7 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 800:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 50000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16.2 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,179 x 0,179 mm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 15 - 82 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 50 - 75 Hz |
| Virsmas cietība | 3H |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 64 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 45 % |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 0,8 W |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| Mini HDMI portu skaits | 1 |
| Audio izeja | 1 x 3.5 mm |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 10 certified macOS tested |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 359 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 17 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 277 mm |
| Platums (bez statīva) | 35,9 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 1,7 cm |
| Augstums (bez statīva) | 22,7 cm |
| Svars (bez statīva) | 700 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 430 mm |
| Iepakojuma dziļums | 72 mm |
| Iepakojuma augstums | 384 mm |
| Ergonomika | |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Šarnīrs | |
| Slīpuma leņķis | 30 - 53 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 7 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 7,3 W |
| Barošanas avota tips | AC |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | REACH, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |