Ražotājs: Viewsonic
Modelis: VA2715-2K-MHD
EAN: 0766907014662
Viewsonic VA2715-2K-MHD. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
ecomp.lt |
Viewsonic VA2715-2K-MHD computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED | €157.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | VA |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2560 x 1440 |
| Atbalstītie video režīmi | 1440p |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 50000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,7 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Digitālā horizontālā frekvence | 15 - 120 kHz |
| Digitālā vertikālā frekvence | 24 - 75 Hz |
| Virsmas cietība | 3H |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 104 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 72 % |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Slīpuma leņķis | -5 - 20 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Darbības rādītāji | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Savienojamība | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Audio izeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 205 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 456 mm |
| Svars (ar statīvu) | 3.6 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,3 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 4 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,1 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,1 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 688 mm |
| Iepakojuma dziļums | 128 mm |
| Iepakojuma augstums | 448 mm |
| Iepakojuma svars | 5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 29 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 31 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |