Ražotājs: Viewsonic
Modelis: VP2768-4K
EAN: 0766907000832
Viewsonic VP Series VP2768-4K. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēts USB mezgls, USB mezgla versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA stiprinājums, Augsta koriģēšana. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Viewsonic VP Series VP2768-4K LED display 68,6 cm (27") 3840 x 2160 pikseliä 4K Ultra HD Musta | €679.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Paneļa veids | AH-IPS |
| Fona apgaismojuma veids | W-LED |
| Displeja spilgtums (parastais) | 350 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 2160, 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1300:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 20000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,155 x 0,155 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 15 - 136 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 24 - 75 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 59,7 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 33,6 cm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68,5 cm |
| Krāsu dziļums | 10 bit |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 99 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 75 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB mezgla versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB priekšjoslas pieslēgvietas veids | USB Veids-B |
| Number of USB Type-B Upstream portu skaits | 1 |
| USB A tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 4 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2a |
| Mini DisplayPorts daudzums | 1 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| AC (jauda) in | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Kāju krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | cTUVus, FCC-B, Mexico CoC, Mexico Energy |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Augstuma regulēšana | 13 cm |
| Šarnīrs | |
| Pagrieziena leņķis | 0 - 90 ° |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | 0 - 120 ° |
| Slīpuma leņķis | -5 - 21 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Skaits OSD valodu | 14 |
| Plug and Play | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | AC, Mini DisplayPort, USB |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 215 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 541 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,9 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,3 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5 cm |
| Augstums (bez statīva) | 35,3 cm |
| Svars (bez statīva) | 4,2 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 720 mm |
| Iepakojuma dziļums | 460 mm |
| Iepakojuma augstums | 268 mm |
| Iepakojuma svars | 10,1 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 21 kWh |
| Enerģija patēriņš | 46 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 29 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, EPEAT Gold |