Ražotājs: Viewsonic
Modelis: VX2418C
EAN: 0766907016345
Šis Viewsonic VX serie VX2418C melnās krāsas monitors ir piemērots ikdienas lietošanai. Ar savu 24 collu (61 cm) plakano ekrānu un 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspēju, jūs varēsiet baudīt izcilu attēla kvalitāti, kas nodrošina skaidru un precīzu attēlojumu.
Monitors ir aprīkots ar VA paneļa tehnoloģiju, kas ļauj nodrošināt plašu skatīšanās leņķi un spilgtu krāsu atveidošanu. Ar ātro 1 ms atbildes laiku, jūs varēsiet izbaudīt uzlabotu reakcijas ātrumu un samazinātu aizkavei, ļaujot izbaudīt ātras kustības, piemēram, spēļu laikā.
Ar pretapžilbināšanas ekrānu jūs varēsiet izvairīties no nevēlamām atspulgu un gūt skaidru un viegli lasāmu attēlu. Ekrānam ir arī HDMI pieslēgvietas, lai nodrošinātu vieglu savienojamību ar dažādiem ierīcēm. Iebūvētās skaļruņu sistēmas un 4 W RMS nominālā jauda nodrošina skaņas kvalitāti, kura ir piemērota ikdienas audio nodzīvošanai.
Monitors ir VESA saderīgs, kas ļauj to uzstādīt arī uz sienas. Ar kompaktajām izmēriem un vieglu svaru (3,1 kg), tas ir viegli pārnēsājams un vienkārši uzstādāms uz statīva vai galdiņa.
Šis Viewsonic VX2418C monitors ir energoefektivitātes klases E ierīce, kas nodrošina ekonomisku enerģijas patēriņu. Tas ir ideāls gan darbam, gan izklaidei, ļaujot jums baudīt lielisku attēla kvalitāti un komfortablus skatīšanās apstākļus.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Monitor ViewSonic VX2418C | €128.78 |
|
oreol.eu |
Мониторы ViewSonic VX2418C - OReol.eu | €140.00 |
|
m79.lv |
Monitor ViewSonic VX2418C S5615535 (0766907016345) monitors | €145.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 61 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| Paneļa veids | VA |
| Atbildes laiks | 1 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Pikseļa iestatne | 0,0905 x 0,272 mm |
| Darbības rādītāji | |
| AMD FreeSync | Jā |
| AMD FreeSync tips | FreeSync |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Jā |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Savienojamība | |
| HDMI | Jā |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 539,8 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 208,7 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 427,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 3,1 kg |
| Ergonomika | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | E |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 17 kWh |
| Enerģija patēriņš | 23 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 25 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Papildus informācija | |
| Aktīvais displeja laukums (P x A) | 521,4 x 293,3 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |