Ražotājs: Viewsonic
Modelis: VX2785-2K-MHDU
EAN: 0766907003932
Viewsonic VX Series VX2785-2K-MHDU. Displeja diagonāle: 68,6 cm (27"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, HD veids: Quad HD, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 5 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Viewsonic VX Series VX2785-2K-MHDU LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliä Quad HD Musta | €379.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 68,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| HD veids | Quad HD |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 300 cd/m² |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2560 x 1440 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 80000000:1 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 75 Hz |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,233 x 0,233 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 16 - 112 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 40 - 75 Hz |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 68,6 cm |
| Virsmas cietība | 3H |
| Krāsu dziļums | 8 bit |
| sRGB pārklājums (tipisks) | 102 % |
| NTSC pārklājums (parastais) | 72 % |
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| AMD FreeSync tips | FreeSync |
| VESA Adaptive Sync atbalsts | |
| Tehnoloģija mirgošanas novēršanai | |
| Low Blue Light tehnoloģija | |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| USB C tipa apakšjoslas pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Produkta krāsa | Melns |
| Bezrāmja dizains | |
| Priekšējā rāmja krāsa | Melns |
| Noņemams statīvs | |
| Kāju krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | cTUVus, FCC-B, ICES003, Energy Star 8.0, CEC, NRCan, MX-CoC, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, VCCI, PSE |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 6 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Grozīšana | |
| Šarnīrsavienojums | 0 - 60 ° |
| Slīpuma leņķis | -3 - 21 ° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Skaits OSD valodu | 14 |
| Plug and Play | |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Statīvs komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI, USB Veids-C |
| Strāvas adapteris komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 613 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 250 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 446 mm |
| Svars (ar statīvu) | 5 kg |
| Platums (bez statīva) | 61,3 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 5 cm |
| Augstums (bez statīva) | 36,4 cm |
| Svars (bez statīva) | 3,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 700 mm |
| Iepakojuma dziļums | 125 mm |
| Iepakojuma augstums | 438 mm |
| Iepakojuma svars | 6,9 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | F |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 24 kWh |
| Enerģija patēriņš | 24,5 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 25 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,3 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 19 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |