Ražotājs: Viewsonic
Modelis: VX3276-2K-MHD
EAN: 0766907953633
Viewsonic VX Series VX3276-2K-mhd. Displeja diagonāle: 81,3 cm (32"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1440 pikseļi, Ekrāna tehnoloģija: LED, Atbildes laiks: 4 ms, Projektora formātu attiecība: 16:9, Skata leņķis, horizontāli: 178°, Skata leņķis, vertikāli: 178°. Iebūvēti skaļruņi. VESA stiprinājums. Produkta krāsa: Sudrabs
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 81,3 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1440 pikseļi |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Paneļa veids | IPS |
| Displeja spilgtums (parastais) | 250 cd/m² |
| Atbildes laiks | 4 ms |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 2560 x 1440 |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1200:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 80000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 1,073 miljardi krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,273 x 0,273 mm |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 24 - 113 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 50 - 75 Hz |
| Skata laukuma izmērs, horizontāli | 69,8 cm |
| Skata laukuma izmērs, vertikāli | 39,3 cm |
| DDC / CI | |
| Virsmas cietība | 3H |
| NTSC pārklājums (parastais) | 75 % |
| Savienojamība | |
| Iebūvēts USB mezgls | |
| DVI pieslēgvieta | |
| HDMI | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| Mini DisplayPorts daudzums | 1 |
| Audio ieeja | |
| Austiņu izeja | |
| Austiņu izejas | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| HDCP | |
| AC (jauda) in | |
| Dizains | |
| Tirgus pozicionēšana | Speļu |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Kāju krāsa | Sudrabs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | cTUVus, FCC-B, ICES003, Energy Star 8.0, CEC, MX-CoC, Mexico Energy, CE, CE EMC, CB, RoHS, ErP, REACH, WEEE, EAC, UkrSEPRO, BSMI, RCM, GEMS, KC, e-Standby, BIS |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto kameru | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Ergonomika | |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 100 x 100 mm |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Augsta koriģēšana | |
| Slīpuma leņķis | -4 - 15 ° |
| Slīpuma regulēšana | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, HDMI |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums (ar statīvu) | 712,9 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 230 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 503,9 mm |
| Svars (ar statīvu) | 6,2 kg |
| Platums (bez statīva) | 71,3 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 3,82 cm |
| Augstums (bez statīva) | 41.6 cm |
| Svars (bez statīva) | 5,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 785 mm |
| Iepakojuma dziļums | 112 mm |
| Iepakojuma augstums | 498 mm |
| Iepakojuma svars | 8,2 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | G |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 41 kWh |
| Enerģija patēriņš | 41 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 43 W |
| Jaudas patēriņš (PowerSave) | 36 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 90 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |