| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Chicco (05228) | €21.91 |
|
m79.lv |
Chicco Kolorowe kregle (05228) 05228 (8003670826798) Sporta aksesuāri | €23.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Boulinga komplekts |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 1,5 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 530 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Svars | 650 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Roku-acu koordinācijas attīstība |