Ražotājs: Hot Wheels
Modelis: HMK00
EAN: 0194735129096
Hot Wheels Action HMK00. Ieteicamais vecums (minim.): 5 gads(i), Materiāls: Plastmasa
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Loģistiskie dati | |
| Transportēšanas kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10194735129093 |
| Oriģinālās kastes platums | 255 mm |
| Kastes garums (Master) | 350 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 265 mm |
| Kastes svars (Master) | 2 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 4899 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2276 pcs |
| Ūdens pudeļu sūkņi | 6927 pcs |
| Kameru statīvi | 7422 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | Nē |
| Iepakojuma saturs | Includes 1 Hot Wheels Skate Taco Truck, 1 exclusive Hot Wheels Skate fingerboard and 1 pair of Hot Wheels Skate Shoes. |
| Īpašības | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 5 gads(i) |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 273 mm |
| Dziļums | 498 mm |
| Augstums | 217 mm |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Vajadzīga montāža | Jā |
| Atbalstāmās valodas | Multi |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Papildus informācija | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 60 mēnesis(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 108 mēnesis(i) |
| Drošības brīdinājums | |
| Drošības brīdinājums | WARNING: Not suitable for children under 36 months. Adult assembly required. |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 330,2 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120,7 mm |
| Iepakojuma augstums | 241,3 mm |
| Iepakojuma svars | 997,9 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Atvērta kaste |