| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Piatnik (389332) | €17.33 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Informācija par iepakojumu | |
| Gabalu skaits | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 210 mm |
| Iepakojuma augstums | 88 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 2 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |