Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Virve vilkšanai |
| Produkta krāsa | Koks |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 5 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | Nē |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Roku-acu koordinācijas attīstība |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 365 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 125 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |