| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Tactic Pogo | €14.37 |
|
m79.lv |
Tactic Gra plenerowa Miekki Skoczek Pogo 422233 (6416739580296) Sporta aksesuāri | €19.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Maksimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Spēles ilgums | 10 min |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Paplašināšanas kartes interfeisi | |
| Mācīšanās un praktizēšanās iemaņas | Roku-acu koordinācijas attīstība |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 104 mm |
| Iepakojuma dziļums | 175 mm |
| Iepakojuma augstums | 280 mm |
| Iepakojuma svars | 630 g |