Ražotājs: Arcade1Up
Modelis: PAC-C-20340
EAN: 1220000276666
Arcade1Up Pac-Man Countercade. Produkta veids: Vertikālais arkādes automāts, Tēma: Pac-Man, Ieteicamais dzimums: Jebkuram dzimumam. Platums: 303 mm, Dziļums: 243 mm, Augstums: 400 mm. Iepakojuma platums: 294 mm, Iepakojuma dziļums: 317,5 mm, Iepakojuma augstums: 474 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Vertikālais arkādes automāts |
| Tēma | Pac-Man |
| Spēļu skaits | 5 |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Displeja diagonāle | 20,3 cm |
| Ekrāna veids | LCD |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| Regulējams skaņa | |
| Spēles iekļautas | Pac-man, Pac-Man Plus, Galaga, Dig Dug, Rompers |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 303 mm |
| Dziļums | 243 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Svars | 5,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 294 mm |
| Iepakojuma dziļums | 317,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 474 mm |