Ražotājs: ACT
Modelis: AC8110
EAN: 8716065491401
ACT AC8110. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,9 cm (17.3"), Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits: 1 pcs, Ventilatora diametrs: 12,5 cm. Produkta krāsa: Melns, Materiāls: Alumīnijs, Plastmasa. Saimnieka interfeiss: USB. Kabeļa garums: 0,5 m. Pievienoti kabeļi: USB, Iepakojuma tips: Kaste
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
ACT AC8110 Cooling pad - Laptop stand met fan | €19.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| USB versija | 2.0 |
| USB pieslēgvietu skaits | 2 |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 43,9 cm |
| Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits | 1 pcs |
| Ventilatora diametrs | 12,5 cm |
| Rotācijas ātrums (max) | 1000 RPM |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Augsta koriģēšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |