Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1250
EAN: 8054392619793
Ewent EW1250. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 40,6 cm (16"), Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits: 1 pcs, Ventilatora diametrs: 12,5 cm. Produkta krāsa: Melns, Materiāls: Dzelzs, Plastmasa. Saimnieka interfeiss: USB. Ieejas spriegums: 5 V. Platums: 330 mm, Dziļums: 250 mm, Augstums: 40 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1250 atdzesējošais paliktnis portatīvajiem datoriem 40,6 cm (16") 1000 RPM Melns | €7.67 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Saimnieka interfeiss | USB |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 40,6 cm |
| Iebūvētu dzesēšanas ventilatoru skaits | 1 pcs |
| Ventilatora diametrs | 12,5 cm |
| Rotācijas ātrums (max) | 1000 RPM |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 5 V |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Dzelzs, Plastmasa |
| Iluminācija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 330 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Svars | 400 g |